آیا شما یک بازار، کسب و کار دیجیتال یا پلتفرم حمل و نقل دیجیتال هستید؟
آپام چکار میکند؟
مسیر نت زیروترسیم مسیر در راه دستیابی به هدف کربن خنثی
ارزیابی کربنارزیابی و محاسبه ردپای کربنی فعالیت‌های شما
پروژه‌های جبران کربنهمراهی در مسیر تعادل‌بخشی انتشار کربن شما
استفاده از APIسرویس API ما چیست؟اگر شما یک فروشگاه آنلاین، و یا پلتفرم ارائه دهنده حمل و نقل و یا ارسال بار اینترنتی هستید، با این کلید API میتوانید امکان خرید خدمات و محصولات کربن صفر را در اختیار مشتریان خود بگذارید. برای استفاده از این سرویس لازم است ردپای کربن سالانه کسب و کارتان را در محدوده یک و دو ارزیابی و جبران کنید.
گرفتن نماد در قالب کد HTMLچطور از نماد آپام در وب سایت خود استفاده کنید؟اگر در برنامه های آپام مشارکت کرده اید و ردپای کربن خود را جبران کرده اید، میتوانید نماد کسب و کار سبز را به دو صورت “نماد کربن صفر “و یا “نماد نت زرو” در وبسایت خود را در قالب کدHTML زیر درج نمایید. با نشان دادن این نماد مشتریان شما از ارزش مسئولیت محیط زیستی در کسب و کار شما آگاه میشوند.
استفاده از QR Codeچطور از جزییات جبران ردپای خود در قالب QR Code استفاده کنیداگر شما علاقه مند به ارائه محصولات کربن صفر به مشتریانتان هستید، با ارائه QR code برای هر گروه محصولتان میتوانید امکان خرید سبز را در اختیار مشتریان خود بگذارید. برای استفاده از این سرویس لازم است ردپای کربن سالانه کسب و کارتان را در محدوده یک و دو ارزیابی و جبران کنید. QR code درج شده حاوی اطلاعات رد پای کربن و نحوه ی جبران رد پای کربن آن محصول میباشد.
!سبز شو اگر می‌خواهید ردپای خود را جبران کنید، همین حالا شروع کنید